שיעורים פרטיים: יתרונות השיטה ב – allteachers

בחברת allteachers אנו מודעים כי האדם הממוצע אינו יכול להבחין מיהו מורה פרטי טוב ומיהו לא, מהי רמתו ואופיו, לשם כך דרושים מספר שיעורים לא מבוטל כדי להיווכח ביכולתו של אותו מורה פרטי. אצלנו ב alltechers סוגיה זו לא על הפרק, כל מורה פרטי שנשלח ללמד הוא בעל ניסיון מוכח בתחום ההוראה הפרטית . כל המורים הפרטיים עברו משובים שונים ומגוונים על ידי צוות החברה.

שיעורים פרטיים בכל המקצועות

יש לקחת בחשבון כי אנחנו חברה ותיקה ומנוסה שמעסיקה מורים פרטיים שעובדים אצלנו בחברה באופן קבוע כבר שנים רבות, ולכן אמינותם ומקצועיותם של אותם מורים מוכחת כבר שנים ולא מוטלת בספק.
כמו כן קשה למצוא מורה פרטי אחד שמסוגל ללמד מגוון רחב של מקצועות .
אצלנו ישנה האפשרות לקבל שיעורים פרטיים במגוון תחומים ללא צורך להתרוצץ ולחפש מורה פרטי לכל מקצוע, הכל תחת קורת גג אחת.
בחברת allteachers שיעור פרטי ראשון הוא להתנסות בלבד, “לא קיבלת תמורה בעד האגרה , לא שילמת”. אם אינך שבע רצון מהמורה הפרטי שנשלח לא תחויב על השיעור וישלח לך מורה פרטי אחר.

אנו עומדים לרשותכם בכל רגע

אנחנו בחברת allteachers ערוכים לפנייתכם בכל שעות היממה ובזמינות מיידית בשעת הצורך. אנו מבטיחים זמינות ונגישות מרבית בכל ימות השנה, על ידי צוות מורים פרטיים מנוסה, ערוך ודרוך למתן שיעורים פרטיים בכל רגע נתון.
אנו משתדלים להקל עליכם ולסייע לכם ולבני משפחתכם להצליח בלימודים , לשם כך אנו מאפשרים תנאי תשלום נוחים , פריסת תשלומים ומחירים שווים לכל כיס. אנחנו נתאים חבילת שיעורים פרטיים שתתאים לתקציב שעומד לרשותכם.
allteachers הינה חברה ארצית שמספקת שיעורים פרטיים מהותיקות, מוכרות והאמינות ביותר.
לנו ניסיון של שנים בתחום ההוראה הפרטית בישראל. כל השיעורים הפרטיים והתשלומים מוסדרים כחוק.

שירות הלקוחות שלנו

אצלנו ב- allteachers צוות היועצים תמיד עומד לרשותכם בכל עת על מנת לתת מענה אישי לכל סוגיה ולכל בעיה שצצה בכל ימות השנה.
צוות היועצים המסור של החברה יתאים עצמו לדרישותיכם וישתדל לספקן בהתאם ובמהירות מרבית.
באמצעות מוקד שירות הלקוחות שלנו תוכלו להזמין שיעורים פרטיים ולהוסיף מקצועות נוספים בכל שלב.
כמו כן ניתן לשלב מורים פרטיים לקרובי משפחה, חברים ,לברר על תנאי התשלום הגמישים, להתעניין במבצעים השונים ולהתייעץ בכל נושא שתראו לנכון לשתף אותנו.
שירות הלקוחות מחויב להצלחתכם בלימודים, זאת על ידי שמירה על אמנת שירות גבוהה , מקצועית ואישית לכל לקוח. צוות שירות הלקוחות של allteachers עומד לרשותכם בכל שעות היממה.

 

יצירת קשר
צוות היועצים שלנו תמיד עומד לרשותכם בכל עת על מנת לתת מענה אישי לכל סוגיה ולכל בעיה שצצה בכל ימות השנה. שירות הלקוחות עומד לרשותכם בכל שעות היממה במייל או בטלפון.

טל: 1700-55-11-66

תוכן ההודעה:

Call Now Button