מורה פרטי לאזרחות

מורה פרטי לאזרחות

אזרחות הוא לא המקצוע הקלאסי לקבלת סיוע ממורה פרטי, או כך לפחות חושבים רבים באוכלוסייה. בפועל כמובן, כל תלמיד עשוי להתקשות בתחומים שונים ובמקצועות שונים ואם הילד שלכם מתקשה באזרחות, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא לא היחיד. מורה פרטי לאזרחות הוא מקצוע שבו עוסקים רבים, חלקם סטודנטים, חלקם חיילים משוחררים, חלקם תלמידי תיכון בעצמם וחלקם מורים מקצועיים. בהיבט זה חשוב להבחין בין ידע מקצועי ובין ידע פדגוגי. בכדי שהמורה הפרטי שתשכרו לטובת הילד שלכם אכן יוכל להקפיץ את ההישגים של ילדכם כלפי מעלה, ידע מקצועי באזרחות אינו מספיק. לשם כך נדרש גם ידע פדגוגי שמתמקד ביכולת של המורה להעביר את הידע המקצועי לתלמיד המתקשה בכך. המשמעות האמיתית של דברים אלה היא שזה חשוב מאוד שהילד שלכם יקבל שיעורים פרטיים באזרחות, אבל זה עוד יותר חשוב שהוא יקבל אותם מאיש המקצוע הנכון.

 

הדברים שעליכם לבחון בבחירת מורה פרטי לאזרחות

אזרחות הוא מקצוע עיוני גנרי שאל רמת העומק בה הוא נלמד במסגרת מערכת החינוך, יכולים רבים לצלול. מהסיבה הזאת בדיוק, קל מאוד למצוא סטודנטים, חיילים משוחררים ואפילו תלמידי תיכון שמציעים שיעורים פרטיים באזרחות. ייתכן שאכן מדובר בחבר’ה מוכשרים ומשכילים, אבל זה לא מספיק. מה שחשוב יותר הוא למצוא מורה פרטי לאזרחות שיכול להבין את התלמיד מולו הוא יושב, למפות את הבעיות שבגינן הוא מתקשה במקצוע ולגבש עבורו תהליך למידה שיעקוף את הבעיות הללו ויאפשר לו אכן לקלוט את החומר הנדרש ולהפנים אותו בצורה מוחלטת. אך ורק תהליך למידה שכזה יוכל לבוא לידי ביטוי בסופו של דבר בקפיצת רמת הציונים במקצוע האזרחות מהרף הנמוך אל הרף הגבוה ביותר.

 

אחרי שאמרנו את זה, זה נכון שמורה מקצועי יכול לעלות לכם יותר, אבל אם תשכרו מורה שלא ישיג את התוצאה המבוקשת, אז כל שקל שהשקעתם בו הוא שקל שזרקתם לפח. על כן, תחילה אתרו מורה מקצועי, היעזרו במורי בית הספר, בחברים, בבני משפחה ואפילו בהמלצות באינטרנט ורק לאחר מכן מצאו את הדרך להתמודד עם עניין העלות הכספית של השיעורים הפרטיים.

 

אצלנו ב-allteachers פתרנו עבורכם את השלב של בחירת מורה פרטי לאזרחות. אנו מלכתחילה מעבירים את המועמדים להוראה אצלנו לאורך תהליך סינון מוקפד שבסופו נשארים אצלנו הטובים ביותר. התנהלות יעילה של פעילות ההוראה שלנו, מאפשרת לנו גם להציע לכם את המורה הזה במחיר תחרותי ואטרקטיבי. רוצים לשמוע עוד? צרו קשר בטלפון 1700551166 ונשמח לענות לשאלותיכם.

צור קשר

דילוג לתוכן