שיעורים פרטיים במקרו

מקרו כלכלה הוא התחום שבוחן את הכלכלה במובן הרחב. הוא בוחן מקרים שונים כגון: גאות ושפל כלכליים, היקף תעסוקה ואבטלה, שינויי מחירים ממוצעים בשוק הרחב, צמיחה כלכלית ועוד. בעזרת ניתוחים במקרו כלכלה ניתן להגיע למסקנות ולעשות שינויים מדיניים בכדי לתקן דברים נחוצים כגון צמיחה כלכלית, יציבות מחירים, תעסוקה מלאה ועוד. הוא שונה ממיקרו כלכלה בכך שהוא בוחן את הכלכלה מלמעלה למטה, כלומר איך השוק הרחב משפיע על התאים הקטנים.

השימוש הפרקטי במקרו כלכלה יכול לבוא לידי ביטוי במגוון רחב של תחומים. ממדיניות כלכלית במדינות ועד בחינת המצב הכללי בשוק על ידי חברות קטנות ובכך יוכלו להגיע להחלטות מושכלות יותר. המקרו כלכלה הוא תחום בינלאומי ונלמד בכל העולם באותה תצורה. כמובן שבכל מדינה הוא נלמד בשפה שלה אך העקרונות המהותיים זהים בכל מדינות העולם.

בשל כל זאת, מקרו כלכלה נלמד בכל תואר אקדמאי באם הוא ריאלי או הומאני כקורס חובה. ככל קורס בעל אופי ריאלי, סטודנטים בתארים הומאניים חוששים ממנו מאד והוא נלמד בהם רק ברמת המבוא. בתארים ריאליים הקורס נלמד ברמה גבוה הרבה יותר ובשל העובדה שיש בו גם אופי הומאני, גם הסטודנטים הריאליים חוששים ממנו.

שיעורים פרטיים במקרו כלכלה יעזרו מאד לכל סטודנט. המורה הפרטי יפשט את החומר הנלמד לשפה אותה הסטודנט מבין בקלות באם היא ריאלית או הומאנית. מורים פרטיים בעצם בונים תוכנית אישית לכל סטודנט ויכולים להביא לתוצאות הטובות ביותר. לעומת מרצה שרץ עם החומר בשיעורים בעלי עשרות ואפילו מאות תלמידים ועובר על כל הנושאים בצורה שווה, מורה פרטי מתמקד בנושאים בהם אתה הסטודנט מתקשה ומוותר לגמרי על נושאים שאין איתם בעיה. היחס האישי הוא זה שמביא לתוצאה הטובה ביותר בכל אחד.

 

צור קשר

דילוג לתוכן