מורים פרטיים: צוות מורים המקצועיים והמנוסים

מאגר גדול של מורים פרטיים מהמקצועיים ביותר בישראל שמעבירים שיעורים פרטיים בכל המקצועות והרמות. ב- allteachers עובדים מורים פרטיים שעברו סינונים קפדניים ושנבחרו מתוך מועמדים רבים הפונים למשרדי החברה בכל יום בשנה ובכל תקופת הלימודים. אצלנו צוות המורים עונה לכל צורך,לימודי ואישי כאחד.

טיפים לבחירת מורה פרטי

מורה פרטי לכל מקצועות הלימוד זה פתרון טוב לקידום הילדים. נכון, מרגיז ביותר שהצפיפות בבתי הספר וחוסר הקדמה יוצרים מצב שבית הספר אינו מקום מלהיב במיוחד, אבל מה לעשות שזו המציאות וצריך להתמודד איתה.

לפניכם כמה טיפים לבחירת מורה פרטי טוב לילדיכם:
השתדלו לעלות על הבעיה כמה שיותר מוקדם. לפעמים יש נטייה של ההורים, כשהילד מתקשה בהפנמת הקריאה והכתיבה, להגיד “הוא צעיר הוא יתגבר על הקושי” ,זו טעות לדחות את העזרה של מורה פרטי לכיתה ב’ וגרוע מזה לכיתות גבוהות יותר.

ככל שהעזרה של מורה פרטי תתחיל מוקדם יותר הילד יוכל להשתלב טוב יותר בכיתה, בטחונו העצמי יתחזק ומצבו החברתי יהיה טוב.

אם הבעיה בלימודים אינה כללית, כלומר הילד או הילדה יודעים לקרוא ולכתוב, מצליחים ברוב המקצועות להוציא ציונים ממוצעים ומעלה והבעיה היא רק באנגלית או חשבון או שניהם, פשוט בחרו מורה פרטי לכל אחד מהמקצועות הלל.

עודדו את הילד, שזמן הצפייה בטלוויזיה והמשחקים שלו מתקצר, שברגע שהציונים שלו יעלו הוא לא יצטרך יותר מורה פרטי לאנגלית או מורה פרטי למתמטיקה.

כשמדובר בתלמיד תיכון שמתקשה באנגלית, מתמטיקה או כל מקצוע אחר שבו הוא יצטרך בסוף הדרך לעמוד בבחינת בגרות, מורה פרטי הוא חובה! כי כידוע בחינת הבגרות היא כרטיס הכניסה לכל מסלול לימודים לצורך רכישת מקצוע.

הן בכיתה א’ והן בכיתות הגבוהות יותר, צריך לשתף את הילדים, לשוחח איתם וגרום להם לרצות בעזרה של מורה פרטי.
גם אם אתם ההורים מרגישים שאתם יכולים ללמד את הילד מבלי לשכור את שירותיו של מורה פרטי, תנסו אך לא בכל מחיר. מחקרים מראים שהורה שמלמד את בנו או בתו מכניס ליחסים המשפחתיים מתח ובסוף גם מרים ידיים.

לא תמיד להורים יש את הזמן לתת שיעורים פרטיים לילדיהם. פעם יש ישיבה, פעם צריך לצאת לחתונה או ברית, פעם יש אורחים בבית, בקיצור יש יותר מידיי מקום לגמישויות ושינויים שאינם לטובת הילד.


טיפ אחרון חביב – בחרו מורה פרטי שמתאים לילדיכם. אם היא או הוא מעדיפים מורה גבר, אל תתעקשו על המורה למתמטיקה ששמעתם עליה ניסים ונפלאות מפי השכנה. הסימפטיה ההדדית בין מורה פרטי לתלמיד חשובה לא פחות מהידע המקצועי.

 

יצירת קשר
צוות היועצים שלנו תמיד עומד לרשותכם בכל עת על מנת לתת מענה אישי לכל סוגיה ולכל בעיה שצצה בכל ימות השנה. שירות הלקוחות עומד לרשותכם בכל שעות היממה במייל או בטלפון.

טל: 1700-55-11-66

תוכן ההודעה:

Call Now Button