אודות חברת allteachers

חברת allteachers הינה הרשת הותיקה ,המתקדמת והמובילה בישראל למתן שיעורים פרטיים בבית התלמיד. אנו מספקים מורים פרטיים בכל רחבי הארץ בכל תחום ומקצוע הנלמדים במסגרת בתי הספר הממלכתיים והפרטיים ברחבי הארץ. אצלנו תמצאו מורות ומורים פרטיים מהטובים ביותר שיאבחנו את רמת התלמיד כדי לעמוד על יכולתו להגיע להישגים מספקים בזמן סביר.

allteachers הינה חברת הוראה פרטית העוסקת במתן שיעורים פרטיים במגמה ליצור סביבת לימודים נכונה ומשתלמת בבתי הספר בכלל ובבית התלמיד בפרט.
אנחנו בחברת allteachers בונים תוכניות לימוד ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים.

בין הלקוחות העסקיים שלנו נמנות חברות היי טק רבות ומוסדות שונים בכל רחבי הארץ.

בנוסף אנו משמשים כעזר לבתי ספר רבים שבחרו בנו כספקי מורים פרטיים ללימוד פרטני במרכזי הלימוד הפועלים במהלך שנת הלימודים הסדירה ובחופשים השונים.


המורים שלנו

אנו בחברת allteachers בוחרים את צוות המורים מתוך מועמדים רבים הפונים למשרדי החברה מידי יום תוך כדי העברת בדיקות ייחודיות לכל מועמד. בנוסף allteachers אוספת באופן שיטתי משובים מהתלמידים ומהוריהם לשם התרשמות משביעות רצונם מצוות המורים הפרטיים המגוון שנשלח ועל דרך העברת החומר הנלמד בשיעור הפרטי. אנחנו לא מתפשרים על איכות המורים ושמים דגש רב על הקשר האישי בין המורה לתלמיד בכל שלב ושלב.

מורה פרטי ,לפי נקודת ההשקפה אצלנו בחברה ,לא מגיע רק לשם שיעור פרטי בלבד אלא גם כדי ללוות את התלמיד בדרך להצלחה במישור הלימודי ,הפרטי והאישי בכלל. ישנם תלמידים רבים להם בעיה בלימודים שפוגעת גם בביטחון העצמי ולהפך, דבר שניתן למנוע על ידי הכוונה נכונה של מורה פרטי מתאים וטיפים לימודיים שמחזקים את ידיעות הילד בהמשך דרכו הלימודית ובחיים בכלל.


דרכי הפעולה שלנו

אבחון וטיפול בבעיות למידה, הטמעת דרכי חשיבה ולמידה, יצירת חווית לימוד מתאימה ומהנה ,קשר אישי והעברת שיעור פרטי אישי לכל תלמיד בסביבה שקטה ומועילה.

תהליכי ההוראה ומתן שיעורים פרטיים לפי השיטה שלנו בחברה ממוצבים כמובילים וכאפקטיביים בתחום. יש לנו ניסיון של שנים בתחום ההוראה הפרטית והבית ספרית.

אנו ב-allteachers מחויבים להצלחתכם ולהצלחת ילדיכם בלימודים. אנו מתחייבים לספק מורה פרטי לכל מקצוע ונושא שצץ בכל שלבי הלימוד השונים.

חשוב להבין, הצלחת ילדיכם היא גם ההצלחה שלנו. יש לנו רצון להצליח בלימוד התלמיד לא פחות מרצון התלמיד להגיע להישגים, לכן תנו למורה הפרטי שלנו להוביל את ילדיכם בדרך הנכונה.

לנו יש מורים פרטיים שמעבירים שיעורים פרטיים במתמטיקה, אנגלית, לשון, פיזיקה, היסטוריה, ספרות, תנ”ך מורים עבור בגרות במתמטיקה או בגרות באנגלית וכל מקצועות הלימוד השונים בכל רמה ובכל מקום שרק תרצו, מדרום הארץ ועד הצפון.

הפתרון של allteachers טומן בחובו יחס אישי ומקצועי לכל תלמיד ,התאמת מורה פרטי אישי צמוד בכל מקצוע, תנאי תשלום נוחים ומחירים מוזלים ושפויים.

לא מרוצים מהמורה שנשלח? אל דאגה allteachers תדאג שישלח מורה פרטי אחר ובאותה עת לא תחויבו על אותו שיעור פרטי שלא היה לשביעות רצונכם.

אנו ב allteachers נעשה את הטוב ביותר למען התלמידים, שיפור הישגיהם והצלחתם בלימודים.

 

צור קשר

דילוג לתוכן