צור קשר דרושים מורים סיפורי הצלחה שיעורים פרטיים מורים פרטיים מי אנחנו דף הבית

שיעורים פרטיים אונליין

כאשר תלמיד או סטודנט נזקק לשיעורי עזר באופן קבוע או לשיעורי חיזוק לקראת מבחן, הוריו יודעים שמעכשיו יהיה עליהם להיפרד מסכום משמעותי מידי חודש.
מתחיל חיפוש אחר מורה מתאים שיבוא לבית התלמיד, במיוחד אם הוא צעיר, גם תלמידי תיכון רוצים ללמוד בביתם, אבל המורים מבקשים עבור שירות עד הבית סכומים גבוהים בהרבה. ואז יש בזבוז זמן של התלמיד ושל הוריו שצריכים להסיע הלוך ולהסיע חזור.

לכל הבעיות האלה יש פתרון. שיעורים פרטיים אונליין באינטרנט. ראשית הדבר חוסך זמן, הרבה זמן. אין חיפושים אחרי מורה מתאים, אין בזבוז זמן וכסף על נסיעות ויש חסכון במחיר השיעורים.

לתלמידי התיכון המתכוננים לבחינות יש אתר ובו שיעורים בלשון, מתימטיקה, אנגלית, היסטוריה, ספרות ביולוגיה, פיזיקה ועוד. באתר יש שיעורים מול מורה אונליין, המחשה ויזואלית של תוכן השיעורים, סרטי אנימציה מלווים בקריינות ואפשרות לשאול שאלות ולקבל תשובה מידית. יש אפשרות לשלוח שאלה ולקבל תשובה עם הסבר מפורט המייל. המחיר לשיעור של עשרים דקות הוא בין עשרה שח' לחמש עשרה שח' לשיעור. מכאן יוצא ששיעור בן שעה עולה בין 30שח' ל-45 שח'. התלמיד בוחר את המקצוע הדרוש, בוחר את הפרק שרצוי לו והשיעור מתחיל.

גם עבור סטודנטים שזקוקים לשיעורים פרטיים יש אתרים בהם שיעורים פרטיים אונליין באינטרנט במגוון מקצועות. גם אתרים אלה אינם בחינם אך הם זולים בהרבה ממחיר שיעור על ידי מורה פרטי בשר ודם. אתרים אלה מציעים מורים במגוון מקצועות והשיעור נערך אונליין. שואלים שאלות ומקבלים תשובה והכל אונליין.

חוויית הלמידה האישית יכולה בין רגע להפוך לדיון עם עוד סטודנטים שנמצאים בשיעור. אפשר לפתח רב שיח כאשר המורה מנהל את השיחה. האחד מפרה את השני ומתוך כך נוצרת קבוצה חברתית וחברויות תוך למידה משותפת מהבית. גם כשאתה לומד לבד ונתקל בבעיה תמיד תוכל להעזר בחבר מהקבוצה, לשאול שאלות ולקבל תשובות באופן מיידי. כך שיעורים פרטיים אונליין באינטרנט הופכים את הלימודים לחוויה מעשירה.

 

 

ב-allteachers צוות היועצים תמיד עומד לרשותכם בכל עת על מנת לתת מענה אישי לכל סוגיה ולכל בעיה שצצה בכל ימות השנה.
צוות שירות הלקוחות של allteachers עומד לרשותכם בכל שעות היממה במייל או בטלפון.

 
בגרות במתמטיקה
בגרות באנגלית
מורה פרטי ללשון
מורה פרטי לפיזיקה
שיעורים פרטיים בספרות
שיעורים פרטיים בתנ"ך
שיעורים פרטיים בהיסטוריה
שיעורים פרטיים במקרו
מורים פרטיים במיקרו
מורים פרטיים לסטטיסטיקה
מורה פרטי למדעים
שיעור פרטי במחשבים
שיעורים פרטיים במתמטיקה
מורה פרטי לאנגלית

שיעורים פרטיים לבגרות

 
 
איך להתכונן למבחנים
שיעורים פרטיים אונליין
הכנה לכיתה א'
טיפים לבחירת מורה פרטי
מורים פרטיים להוראה מתקנת
הכנה למבחני הבגרות
שיעורים פרטיים לסטודנטים
לימודי אנגלית עסקית
שיעורים פרטיים לפסיכומטרי
שיעורים פרטיים לגילאי התיכון
שיעורים פרטיים לגילאי חט"ב
שיעורים פרטיים בביה"ס היסודי
השלמת בגרויות
 
 
 

מורה פרטי  | מורים פרטיים | שיעורים פרטיים | סיפורי הצלחה | דרושים מורים פרטיים | בגרות מתמטיקה | בגרות אנגלית | מפת האתר

 

כל הזכויות שמורות לאתר © allteachers - שיעורים פרטיים

wordpress stats