צור קשר דרושים מורים סיפורי הצלחה שיעורים פרטיים מורים פרטיים מי אנחנו דף הבית

טיפים לבחירת מורה פרטי

מורה פרטי לכל מקצועות הלימוד זה פתרון טוב לקידום הילדים. נכון, מרגיז ביותר שהצפיפות בבתי הספר וחוסר הקדמה יוצרים מצב שבית הספר אינו מקום מלהיב במיוחד, אבל מה לעשות שזו המציאות וצריך להתמודד איתה.

לפניכם כמה טיפים לבחירת מורה פרטי לילדיכם:
השתדלו לעלות על הבעיה כמה שיותר מוקדם. לפעמים יש נטייה של ההורים, כשהילד מתקשה בהפנמת הקריאה והכתיבה, להגיד "הוא צעיר הוא יתגבר על הקושי" ,זו טעות לדחות את העזרה של מורה פרטי לכיתה ב' וגרוע מזה לכיתות גבוהות יותר. ככל שהעזרה של מורה פרטי תתחיל מוקדם יותר הילד יוכל להשתלב טוב יותר בכיתה, בטחונו העצמי יתחזק ומצבו החברתי יהיה טוב.

אם הבעיה בלימודים אינה כללית, כלומר הילד או הילדה יודעים לקרוא ולכתוב, מצליחים ברוב המקצועות להוציא ציונים ממוצעים ומעלה והבעיה היא רק באנגלית או חשבון או שניהם, פשוט בחרו מורה פרטי לכל אחד מהמקצועות הללו ועודדו את הילד, שזמן הצפייה בטלוויזיה והמשחקים שלו מתקצר, שברגע שהציונים שלו יעלו הוא לא יצטרך יותר מורה פרטי לאנגלית או מורה פרטי למתמטיקה.

כשמדובר בתלמיד תיכון שמתקשה באנגלית, מתמטיקה או כל מקצוע אחר שבו הוא יצטרך בסוף הדרך לעמוד בבחינת בגרות, מורה פרטי הוא חובה! כי כידוע בחינת הבגרות היא כרטיס הכניסה לכל מסלול לימודים לצורך רכישת מקצוע.

הן בכיתה א' והן בכיתות הגבוהות יותר, צריך לשתף את הילדים, לשוחח איתם וגרום להם לרצות בעזרה של מורה פרטי. גם אם אתם ההורים מרגישים שאתם יכולים ללמד את הילד מבלי לשכור את שירותיו של מורה פרטי, תנסו אך לא בכל מחיר. מחקרים מראים שהורה שמלמד את בנו או בתו מכניס ליחסים המשפחתיים מתח ובסוף גם מרים ידיים. לא תמיד להורים יש את הזמן לתת שיעורים פרטיים לילדיהם. פעם יש ישיבה, פעם צריך לצאת לחתונה או ברית, פעם יש אורחים בבית, בקיצור יש יותר מידיי מקום לגמישויות ושינויים שאינם לטובת הילד.

טיפ אחרון חביב – בחרו מורה פרטי שמתאים לילדיכם. אם היא או הוא מעדיפים מורה גבר, אל תתעקשו על המורה למתמטיקה ששמעתם עליה ניסים ונפלאות מפי השכנה. הסימפטיה ההדדית בין מורה פרטי לתלמיד חשובה לא פחות מהידע המקצועי.

 

 

ב-allteachers צוות היועצים תמיד עומד לרשותכם בכל עת על מנת לתת מענה אישי לכל סוגיה ולכל בעיה שצצה בכל ימות השנה.
צוות שירות הלקוחות של allteachers עומד לרשותכם בכל שעות היממה במייל או בטלפון.

 
בגרות במתמטיקה
בגרות באנגלית
מורה פרטי ללשון
מורה פרטי לפיזיקה
שיעורים פרטיים בספרות
שיעורים פרטיים בתנ"ך
שיעורים פרטיים בהיסטוריה
שיעורים פרטיים במקרו
מורים פרטיים במיקרו
מורים פרטיים לסטטיסטיקה
מורה פרטי למדעים
שיעור פרטי במחשבים
שיעורים פרטיים במתמטיקה
מורה פרטי לאנגלית

שיעורים פרטיים לבגרות

 
 
איך להתכונן למבחנים
שיעורים פרטיים אונליין
הכנה לכיתה א'
טיפים לבחירת מורה פרטי
מורים פרטיים להוראה מתקנת
הכנה למבחני הבגרות
שיעורים פרטיים לסטודנטים
לימודי אנגלית עסקית
שיעורים פרטיים לפסיכומטרי
שיעורים פרטיים לגילאי התיכון
שיעורים פרטיים לגילאי חט"ב
שיעורים פרטיים בביה"ס היסודי
השלמת בגרויות
 
 
 

מורה פרטי  | מורים פרטיים | שיעורים פרטיים | סיפורי הצלחה | דרושים מורים פרטיים | בגרות מתמטיקה | בגרות אנגלית | מפת האתר

 

כל הזכויות שמורות לאתר © allteachers - שיעורים פרטיים

wordpress stats