צור קשר דרושים מורים סיפורי הצלחה שיעורים פרטיים מורים פרטיים מי אנחנו דף הבית

מורים פרטיים להוראה מתקנת

הילד עלה בשעה טובה לכיתה א' וכולם כולל הילד נרגשים מהמעמד. בדרך כלל ילדים יודעים לקרוא עד פסח. אבל, אם אתם מגלים בסביבות חנוכה שילדכם לא יודע לקרוא וגם הכתיבה אינה מניחה את הדעת דעו שיש בעיה. בדרך כלל נוטים ההורים להאשים את המורה, את הצפיפות בכיתות, את הילד שלא מתאמץ והרבה מאוד את עצמם.

אז ראשית לכל, תוציאו קודם כל את המושג "אשמה" מהלקסיקון שלכם. אין אשמים, אבל צריך לפעול ומהר. לא למשוך את הבעיה, קודם כל למען הילד שהוא הסובל העיקרי בסיפור. הביטחון העצמי שלו יורד והמעמד החברתי שלו יכול מאוד להיפגע. אז מה עושים? איך עוזרים לילד? אסור להזניח, הביעה לא תחלוף מעצמה.

ראשית לוקחים אותו לאבחון כדי לדעת ממה בדיוק נובעת הבעיה ואיך אפשר לעזור לו להתגבר על הבעיה. יש אפשרות לעשות אבחון בעמותות השונות או אצל מאבחנת פרטית. הזנחה במציאת עזרה עלולה לגרום לא רק לבעיות רגשיות אלא גם למחלות פיזיות ולהיעדרות מבית הספר, דבר שיגרום רק לפערים גדולים יותר.

השלב השני להתאים לבן או הבת מורה פרטי להוראה מתקנת. מורים פרטיים להוראה לתלמידים עם צרכים מיוחדים מתמחים בתחומים שונים של הפרעות קשב וריכוז דיסלקציה ודיס קלקולציה. לכן חשוב לאבחן מה בדיוק הבעיה של הילד. הדבר החשוב ביותר שנדרש מכם ההורים לא לכעוס! לא על עצמכם לא המורה בבית הספר ובודאי שלא לכעוס על הילד.

שיעור פרטי עם מורה פרטי להוראה מתקנת הוא לא פיתרון קסם.המורה הפרטי לא נמצא יום יום עם הילד. בדרך כלל המאבחן או המאבחנת ממליצים על תרגילים שונים גם בכתיבה וגם בתחום הפיזי. עליכם, ההורים, לתרגל איתו באופן יום יומיומי כדי להטמיע בו הרגלים נכונים. אמנם המורה הפרטי יעשה בימים שבהם הוא נפגש עם הילד גם תרגילי כתיבה וקריאה וגם תרגילים פיזיים כמו מתיחות עם רצועת גומי שמיועדת לחיזוק שרירי כתפיים, ישוחח עם הילד וילמד ממנו על שיפור או קשיים, אבל כל זה לא מספיק ודרושים מאמצים והשקעה גם מצדכם ההורים.

 

 

ב-allteachers צוות היועצים תמיד עומד לרשותכם בכל עת על מנת לתת מענה אישי לכל סוגיה ולכל בעיה שצצה בכל ימות השנה.
צוות שירות הלקוחות של allteachers עומד לרשותכם בכל שעות היממה במייל או בטלפון.

 
בגרות במתמטיקה
בגרות באנגלית
מורה פרטי ללשון
מורה פרטי לפיזיקה
שיעורים פרטיים בספרות
שיעורים פרטיים בתנ"ך
שיעורים פרטיים בהיסטוריה
שיעורים פרטיים במקרו
מורים פרטיים במיקרו
מורים פרטיים לסטטיסטיקה
מורה פרטי למדעים
שיעור פרטי במחשבים
שיעורים פרטיים במתמטיקה
מורה פרטי לאנגלית

שיעורים פרטיים לבגרות

 
 
איך להתכונן למבחנים
שיעורים פרטיים אונליין
הכנה לכיתה א'
טיפים לבחירת מורה פרטי
מורים פרטיים להוראה מתקנת
הכנה למבחני הבגרות
שיעורים פרטיים לסטודנטים
לימודי אנגלית עסקית
שיעורים פרטיים לפסיכומטרי
שיעורים פרטיים לגילאי התיכון
שיעורים פרטיים לגילאי חט"ב
שיעורים פרטיים בביה"ס היסודי
השלמת בגרויות
 
 
 

מורה פרטי  | מורים פרטיים | שיעורים פרטיים | סיפורי הצלחה | דרושים מורים פרטיים | בגרות מתמטיקה | בגרות אנגלית | מפת האתר

 

כל הזכויות שמורות לאתר © allteachers - שיעורים פרטיים

wordpress stats