צור קשר דרושים מורים סיפורי הצלחה שיעורים פרטיים מורים פרטיים מי אנחנו דף הבית

הכנה למבחני הבגרות

הסיוט של רוב התלמידים, הם כמובן בחינות הבגרות. רבים מהתלמידים זקוקים לעזרה, והעזרה היא בדרך כלל מורים פרטיים, שיעורים פרטיים או מורה פרטי אחד על אחד. מורים פרטיים מבוקשים הם: מורה פרטי ללשון, מורה פרטי למתמטיקה, מורה פרטי לאנגלית, מורה פרטי לפיזיקה.

במקרה והבן או הבת מתקשים באחד מהמקצועות המוזכרים לעיל, רצוי מאוד לקחת שיעור פרטי כבר בתחילת השנה. הורים ותלמידים רבים מתפלאים מכמות ומרמת החומר אותן ניתן ללמוד עם מורה פרטי לעומת לימוד בכיתה עם 40 תלמידים.

חשובה ביותר ההתאמה בין המורה לתלמיד. חשוב לדבר עם הנער או הנערה על העדפתם, אם הם מעדיפים מורה גבר או מורה אישה, אם רצוי להם ללמוד בבית או בביתו של המורה. כאשר אתם פונים למורה דרך חברת all teachers ספרו על ההעדפות אלו. השיעור הראשון הוא בדרך כלל שיעור ניסיון בחינם, בו ירגיש התלמיד אם יש בינו ובין המורה "כימיה". רצוי מאוד שאחד מההורים יהיה נוכח בבית בעת השיעור הראשון כדי לעמוד על רמת המורה הפרטי , דו השיח בינו לבין התלמיד וכמה הוא או היא נפתחים בפני המורה.

מורה פרטי למתמטיקה הטוב ביותר לא יעזור אם התלמיד או התלמידה לא יתרגלו גם בעצמם. הדבר תורם מאוד למוטיבציה ולביטחון של התלמיד. כאשר פותרים בעיה במתמטיקה בלי העידוד הצמוד של מורה פרטי למתמטיקה, ומקבלים את החיזוק רק בשיעור הבא, מתחזק הביטחון העצמי של התלמיד שהוא יכול להצליח במבחן.

מורה פרטי ללשון יכול לגרום לתלמיד להצליח במקצועות שפה אחרים כגון ספרות היסטוריה ואזרחות. כושר ההתבטאות בכתב ובכלל כישורי השפה ישפרו את הציונים גם במקצועות אלה. ללמוד עם מורה פרטי בקבוצה קטנה של לא יותר מארבעה תלמידים יש יתרון במיוחד במקצוע האנגלית. אם מורה פרטי לאנגלית מקפיד לדבר רק באנגלית ומרשה לתלמידים לדבר רק באנגלית גם ביניהם, יש לדבר השפעה מאוד חיובית על התקדמות התלמידים והמוכנות שלהם לבחינות הבגרות.

 

 

ב-allteachers צוות היועצים תמיד עומד לרשותכם בכל עת על מנת לתת מענה אישי לכל סוגיה ולכל בעיה שצצה בכל ימות השנה.
צוות שירות הלקוחות של allteachers עומד לרשותכם בכל שעות היממה במייל או בטלפון.

 
בגרות במתמטיקה
בגרות באנגלית
מורה פרטי ללשון
מורה פרטי לפיזיקה
שיעורים פרטיים בספרות
שיעורים פרטיים בתנ"ך
שיעורים פרטיים בהיסטוריה
שיעורים פרטיים במקרו
מורים פרטיים במיקרו
מורים פרטיים לסטטיסטיקה
מורה פרטי למדעים
שיעור פרטי במחשבים
שיעורים פרטיים במתמטיקה
מורה פרטי לאנגלית

שיעורים פרטיים לבגרות

 
 
איך להתכונן למבחנים
שיעורים פרטיים אונליין
הכנה לכיתה א'
טיפים לבחירת מורה פרטי
מורים פרטיים להוראה מתקנת
הכנה למבחני הבגרות
שיעורים פרטיים לסטודנטים
לימודי אנגלית עסקית
שיעורים פרטיים לפסיכומטרי
שיעורים פרטיים לגילאי התיכון
שיעורים פרטיים לגילאי חט"ב
שיעורים פרטיים בביה"ס היסודי
השלמת בגרויות
 
 
 

מורה פרטי  | מורים פרטיים | שיעורים פרטיים | סיפורי הצלחה | דרושים מורים פרטיים | בגרות מתמטיקה | בגרות אנגלית | מפת האתר

 

כל הזכויות שמורות לאתר © allteachers - שיעורים פרטיים

wordpress stats