צור קשר דרושים מורים סיפורי הצלחה שיעורים פרטיים מורים פרטיים מי אנחנו דף הבית

שיעורים פרטיים בהיסטוריה

היסטוריה היא בעצם סיפורת של העבר. ישנן 4 תקופות עיקריות בהיסטוריה של האנושות: העידן הפרה-היסטורית, העת העתיקה, ימי הביניים והעת החדשה. לכל מדינה יש את ההיסטוריה שלה בכל אותן תקופות. כל מדינה בלימודים בבית הספר מתמקדת בהיסטוריה שלה אך כמובן שמאורעות משמעותיים בהיסטוריה נלמדים בכל העולם. העיקריים במאורעות אלא כוללים את מלחמת העולם הראשונה, מלחמת העולם השנייה, המהפכה הצרפתית, המלחמה הקרה בין ארה"ב ורוסיה ובתוכה משבר הטילים בקובה וקיימים עוד רבים.

היסטוריה הוא אחד ממקצועות החובה ונלמד על ידי כל התלמידים. בכיתה י' ישנה אופציה לבחור במגמת היסטוריה אשר נותנת את האפשרות להעמיק בתחום וללמוד אותו בצורה רחבה יותר. במגמת היסטוריה לומדים בהרחבה מלאה על נושאים כגון: הקמת מדינת ישראל, היסטוריית העם היהודים, התקופות שבין מלחמות העולם, היסטוריות של מדינות שונות כמו סין, יפן, רוסיה וכו'.
היסטוריונים עושים שימוש בכל פיסת מידע שהם יכולים להגיע אליה בכדי למצות כל פרט בהיסטוריה של האנושות. אם זה בכתובים שאנו מכירים כיום, שפות סימנים עתיקות כגון אלו של מצרים העתיקה ואפילו ממצאים ארכיאולוגים. יש דחף תמיד למצוא עוד ועוד פרטים בכדי להבין לעומק ובצורה יותר מדויקת מאורע מסוים או תקופה מסוימת.

ההיסטוריה הינה תואר שלם בפני עצמו במוסדות ההשכלה הגבוהה. זאת מצביע על העובדה כי אפשרויות הלמידה בה אינסופיות. אף פעם לא נדע הכול על ההיסטוריה. תמיד מגלים משהו חדש בתחום. זהו תחום כל כך רחב ויכול להכיל בתוכו אין ספור מדינות, תקופות, מנהיגים, עמים דתות וכו'. האקדמיה וההיסטוריונים חותרים להגיע לדיוק בעבר ומנסים לקשר אותו להווה ואולי גם לעתיד. קיימות הרבה דעות שונות אשר עושות שימוש בהיסטוריה בכדי להסביר מאורעות של ימינו ויש שאפילו אומרים כי ההיסטוריה חוזרת על עצמה.

שיעור פרטי בהיסטוריה יכול להועיל לכל תלמיד בכל גיל. מורה פרטי שמלמד היסטוריה יכול לגרום לאלו שלא מתחברים למקצוע להנות ממנו ע"י הפיכתו לסיפור. אלו שכן נהנים ללמוד ההיסטוריה יכולים לשאוב מהמורים הפרטיים הרבה יותר פרטים בכדי להעמיק את הידע וללמוד את הנושא הספציפי ברמה הרבה יותר מדויקת.

 

 

ב-allteachers צוות היועצים תמיד עומד לרשותכם בכל עת על מנת לתת מענה אישי לכל סוגיה ולכל בעיה שצצה בכל ימות השנה.
צוות שירות הלקוחות של allteachers עומד לרשותכם בכל שעות היממה במייל או בטלפון.

 
בגרות במתמטיקה
בגרות באנגלית
מורה פרטי ללשון
מורה פרטי לפיזיקה
שיעורים פרטיים בספרות
שיעורים פרטיים בתנ"ך
שיעורים פרטיים בהיסטוריה
שיעורים פרטיים במקרו
מורים פרטיים במיקרו
מורים פרטיים לסטטיסטיקה
מורה פרטי למדעים
שיעור פרטי במחשבים
שיעורים פרטיים במתמטיקה
מורים פרטיים באנגלית

שיעורים פרטיים לבגרות

 
 
איך להתכונן למבחנים
שיעורים פרטיים אונליין
הכנה לכיתה א'
טיפים לבחירת מורה פרטי
מורים פרטיים להוראה מתקנת
הכנה למבחני הבגרות
שיעורים פרטיים לסטודנטים
לימודי אנגלית עסקית
שיעורים פרטיים לפסיכומטרי
שיעורים פרטיים לגילאי התיכון
שיעורים פרטיים לגילאי חט"ב
שיעורים פרטיים בביה"ס היסודי
השלמת בגרויות
 
 
 

מורה פרטי | מורים פרטיים | שיעורים פרטיים | סיפורי הצלחה | דרושים מורים פרטיים | בגרות במתמטיקה | בגרות באנגלית | מפת האתר

 

כל הזכויות שמורות לאתר © allteachers - מורה פרטי

wordpress stats