צור קשר דרושים מורים סיפורי הצלחה שיעורים פרטיים מורים פרטיים מי אנחנו דף הבית

בגרות באנגלית

אנגלית היא שפה בינלאומית שהינה הפופולארית ביותר בעולם. השפה האנגלית הינה השפה הרשמית של הכי הרבה מדינות בעולם ואם אינה הרשמית הינה השפה השנייה. בעולם כיום כ400 מליון דוברי אנגלית ברמת שפת אם ו1.5 מיליארד דובאי אנגלית ברמות שנות. אנגלית הינה השפה השולטת בעולמנו כיום במגוון תחומים כגון חינוך, תקשורת, מדיה (טלוויזיה, רדיו, אינטרנט), עסקים, חברה ופוליטיקה. אנגלית כמקצוע לימודי נלמד בכל העולם בכל בית ספר ובכולם עד לרמת בגרות באנגלית.

בשל היותה שפה כה דומיננטית, אנגלית הוא מקצוע חובה בכל העולם וכמובן גם בישראל. לאחר הבגרות במתמטיקה, הבגרות באנגלית הינה מקור החשש הגדול ביותר של תלמידים והינה בין הבחינות בקשות ביותר. לכן, הרבה תלמידים בכל השלבים(יסודי, תיכון ואוניברסיטה) נעזרים במורים פרטיים בכדי לבסס אצלם את השפה ולהעמיק את הידע בה. בנוסף, בגרות באנגלית הינה הכרחית ומרכיבה באחוז גבוה קבלה למוסדות ההשכלה הגבוהה בארץ ובחו"ל בפרט. בתחומי הלימוד הפופולאריים במערכת ההשכלה הגבוהה לא ניתן להתקבל ללא בגרות באנגלית (לפחות ברמת 4 יחידות).

הבגרות באנגלית הינה ההכנה הראשונית לשימוש מתקדם בשפה האנגלית ומכינה את התלמידים לצורך התמידי שיהיה להם לשימוש בה. שימוש זה יבוא ליידי ביטוי בכל דבר שיעשו בהמשך חייהם, בטיולים בעולם ועד לימודים גבוהים וקריירה.
השפה האנגלית כשפה אינה קשה או מורכבת ונאמר כי היא קלה בהרבה מלמידת השפה העברית. אין ספק שככל שפה, הלמידה היא תהליך לא פשוט אך אנגלית בבסיסה קלה יותר מרוב השפות המקובלות שנלמדות.

כמו בעברית גם באנגלית קיים מבנה משפט שמקרה זה מורכב מנושא,פועל ומושא(Subject,Verb and Object), וחלקי דיבור כגון: שמות עצם (Nouns), כינויי גוף (Pronouns), פעלים(Verbs), שמות תואר(Adjectives), תוארי פועל(Adverbs), מילות יחס(Prepositions), מילות חיבור(Conjunctions), מילות קריאה(Interjections).

בגרות באנגלית מחולקת לשני חלקים.
• הבנת הנשמע – קטע שמיעה שעליו נבחנים בכתב.
• הבנת הנקרא – כמה קטעי קריאה קצרים (אינפורמטיבים או סיפוריים) עליהם נשאלים שאלות. על התלמיד להפגין הבנה עמוקה של הקטעים.
*ניתן להשתמש במילון אנגלי-עברי.

שיעורים פרטיים באנגלית בעלי יתרון כבר בגיל צעיר ובמיוחד לשלב של בגרות באנגלית. למידת שפה בצורה נכונה הינה בניית בסיס חזק ויציב משלב הכתיבה והקריאה ועד לשלבים מתקדמים יותר. היתרון שקיים בלמידה עם מורה פרטי שמותאם בצורה אינדיבידואלית ע"י צוות מקצועי בAllteachers לתלמיד הוא בניית בסיס זה, ובשלב הבגרות בעיקר בניית בטחון עצמי והכנה עמוקה של התלמיד לבחינה עצמה וכישורי ההבנה הנדרשים בה. ככל שפה אחרת, גם אנגלית ניתן ללמוד אך התרגול והשימוש בה הוא הדבר שישמור על הרמה הגבוהה.

 

 

ב-allteachers צוות היועצים תמיד עומד לרשותכם בכל עת על מנת לתת מענה אישי לכל סוגיה ולכל בעיה שצצה בכל ימות השנה.
צוות שירות הלקוחות של allteachers עומד לרשותכם בכל שעות היממה במייל או בטלפון.

 
בגרות במתמטיקה
בגרות באנגלית
מורה פרטי ללשון
מורה פרטי לפיזיקה
שיעורים פרטיים בספרות
שיעורים פרטיים בתנ"ך
שיעורים פרטיים בהיסטוריה
שיעורים פרטיים במקרו
מורים פרטיים במיקרו
מורים פרטיים לסטטיסטיקה
מורה פרטי למדעים
שיעור פרטי במחשבים
שיעורים פרטיים במתמטיקה
מורים פרטיים באנגלית

שיעורים פרטיים לבגרות

 
 
איך להתכונן למבחנים
שיעורים פרטיים אונליין
הכנה לכיתה א'
טיפים לבחירת מורה פרטי
מורים פרטיים להוראה מתקנת
הכנה למבחני הבגרות
שיעורים פרטיים לסטודנטים
לימודי אנגלית עסקית
שיעורים פרטיים לפסיכומטרי
שיעורים פרטיים לגילאי התיכון
שיעורים פרטיים לגילאי חט"ב
שיעורים פרטיים בביה"ס היסודי
השלמת בגרויות
 
 
  מורה פרטי  | מורים פרטיים | שיעורים פרטיים | סיפורי הצלחה | דרושים מורים פרטיים | בגרות מתמטיקה | בגרות אנגלית | מפת האתר  

כל הזכויות שמורות לאתר © allteachers - מורה פרטי

wordpress stats